Козятин відзначив своє 142-річчя

На минулих вихідних відбулись святкові заходи з нагоди 142-ї річниці міста Козятина.

Офіційна частина у зв’язку з несприятливими погодними умовами була перенесена з центральної площі до міського будинку культури.

В урочистостях з нагоди Дня міста взяли участь народний депутат України Петро Юрчишин, бургомістр міста Клєчева Марек Веселовські, депутат обласної Ради Ірина Колесник, міські голови Жмеринки та Хмільника.

Щиро вітав городян від імені голови районної ради та депутатського корпусу заступник голови Козятинської районної ради Анатолій Задорожнюк, побажавши щастя, здоров’я, процвітання, достатку, благополуччя та миру кожній козятинській родині; а також спільно з очільником райдержадміністрації Олегом Оркушею вручили міському голові Олександру Пузирю запашний коровай та квіти.

                                                                      

Після офіційної частини святкування продовжилось на центральній площі, де відбувся концерт за участі джазового колективу «VIN-BAND», фіналіста телевізійного проекту «Голос країни», переможця фестивалю «Крим Мью́зік Фест» - Олександра Онофрійчука та фіналістів міського конкурсу «Козятин має таланти – VI». Потім відбулась святкова дискотека.

                                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація