Козятинщина зустрічала учасників конференції Асоціації «Відроджені гімназії України»

Минулого тижня загальноосвітній навчально-виховний комплекс I-III ступенів «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. М. Підгорбунського приймав учасників XXIV щорічної Всеукраїнської конференції Асоціації «Відроджені гімназії України». До закладу завітала делегація чисельністю близько 50 чоловік – представників навчальних закладів з усієї України на чолі з президентом Асоціації Ярославом Турянським, а також делегація з Ізраїлю.

Зустрічали гостей педагогічний колектив та учні з вітальним флеш-мобом. Після цього учасники конференції ознайомились з матеріально-технічною і навчальною базою закладу, оглянули класи, музей бойової слави, бібліотеку, читальний зал.

Потім розпочалась пленарна частина конференції, основна тема якої звучала як «Європейські парадигми сучасної  української  освіти: реальний стан і перспективи». З вітальним словом до делегатів звернулись помічник голови районної ради Ігор Джус та керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, які наголосили на важливості проведення подібних заходів, які є чудовою можливістю для обміну досвідом, побажали усім гарних вражень та плідної співпраці.

В рамках програми конференції виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, яка розповіла про основні напрямки освіти Козятинщини. Директор школи – Зіновій Москалевський презентував навчальний заклад та виступив на тему: «Впровадження Концепції нової української школи у власному середовищі» (на прикладі розвитку навчально-виховного комплексу). Також була представлена вітальна заставка «Вас вітає школа ІІІ тисячоліття».

Заступника директора з виховної роботи загальноосвітнього навчально-виховного комплексу I-III ступенів «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. М. Підгорбунського  Світлану Павлівну Кононенко було нагороджено Медаллю за активну участь в роботі Асоціації.

Також для гостей була проведена екскурсія в музеї  М. С. Грушевського з нагоди 150-річчя з нагоди дня народження видатного українського вченого, громадського і державного діяча, який Козятинщина відзначатиме 29 вересня.

            

                

                    

                       

                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація