Козятинська ЦРЛ отримала допомогу для боротьби з COVID- 19, яку Україні передав Азербайджан

Сьогодні Козятинську центральну району лікарню, яка входить до переліку  медичних закладів  Вінниччини  першої хвилі надання допомоги хворим на COVID-19, відвідали народний депутат України Ірина Борзова та заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

За дорученням голови ОДА, Наталя Заболотна  передала  для персоналу лікарні  гуманітарну допомогу, організовану Офісом Президента України: засоби індивідуального захисту, пірометри, дезінфекційні засоби.

Сьогодні вже вп’яте Вінницька область отримує для медзакладів гуманітарний вантаж, організований Офісом Президента України. Обсяг такої допомоги – 8 тонн.

«Більша частина - це допомога Україні від Азербайджану, яка надійшла в результаті особистої розмови Президента України Володимира Зеленського та Президента Азербайджану Ільхама Алієва. Відмінність цього вантажу від попередніх – це наявність 40 пірометрів, що є надзвичайно важливим для лікувальних закладів», - зауважила Наталя Заболотна.

Голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, головний лікар Олександр Кравчук поспілкувались з народним депутатом України Іриною Борзовою, обговоривши потреби закладу, питання доплати лікарям.

«Хоч зараз в лікарні немає пацієнтів з коронавірусом, але засобами індивідуального захисту медперсонал повинен бути забезпечений. Covid - 19 нікуди не зник, вакцину ще не винайшли. Тим більше, що зараз відкрили поліклінічне відділення, починає працювати залізниця, також в Козятині пункт збору призовників», - зазначила Ірина Борзова.

Про роботу та забезпечення медзакладу поінформував головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук: «Загалом, у лікарні 250 ліжко-місць. На сьогодні 40 ліжок розгорнуто для пацієнтів з підозрою та хворих на коронавірусну інфекцію. Для надання такої допомоги працює 3 палати інтенсивної терапії. Як і всі лікарі, сьогодні ми працюємо досить напружено, у зв’язку із епідемією COVID – 19. Ми вдячні за допомогу медзакладу, адже вона для нас особливо актуальна».

За словами Олександра Кравчука, з перших днів боротьби проти коронавірусу лікарня була забезпечена засобами індивідуального захисту. Наразі їх запаси розраховані ще на 3 місяці.

Він також наголосив, що для спільної протидії епідемії вкрай важливо дотримуватися усіх рекомендацій у рамках карантинних заходів.

У рамках зустрічі присутні оглянули відремонтоване пологове відділення Козятинської ЦРЛ, обговорили план капітального ремонту приймального відділення, а також оглянули хід ремонтних робіт у дитячому відділенні.

                 

                 

                 

                

                

                

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація