Козятинські рятувальники дбають про пожежну безпеку під час жнив

24 липня інспекторським складом Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області здійснювалась рейдова перевірка забезпечення пожежної безпеки місць збирання, зберігання, переробки врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів на території Козятинського району

Так зокрема був здійснений виїзд до сільськогосподарського підприємства ТОВ «Агродім - Іва» с. Іванківці Козятинського району.

Фахівці ДСНС нагадали аграріям, що більшість пожеж у сільськогосподарській галузі зумовлені необережним поводженням з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів. Працівникам, які задіяні в збиранні врожаю, рятувальники нагадали алгоритмом дій під час пожежі, зауважили про неприпустимість спалювання стерні та розведення багать на полях, необхідність обладнання випускних труб справними іскрогасниками.

Рятувальники звернули увагу комбайнерів на своєчасне очищення обертових вузлів і деталей від намотаної солом'яної маси, регулювання систем запалювання та мастила. Крім того, представники ДСНС вкотре нагадали про заборону куріння на території складів і сховищ, а також у безпосередній близькості від них.

В ході проведення рейду встановлено, що дане господарство показало добру підготовленість та відповідально віднеслося до збирання та зберігання врожаю. У господарстві розроблені комплекси протипожежних заходів та складені схеми захисту полів. Сільськогосподарська техніка укомплектована всіма необхідними первинними засобами пожежогасіння. Рекомендації, які надавались керівнику ТОВ «Агродім - Іва» інспекторським складом Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, щодо забезпечення протипожежної безпеки на полях, зернотоках та складських приміщень були взяті до уваги.

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація