Козятинські рятувальники напередодні канікул навчали дітей правилам безпеки

   Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Тож, фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки. В розпал навчального року та на передодні канікул надзвичайники чи не щодня вирушають до шкіл та дитячих садочків, аби поспілкуватися з дітьми та педагогами про правила безпеки.
   Для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 26 жовтня працівники Козятинського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області відвідали навчальні заклади, де поспілкувалися із педагогами та учнями. Фахівці Козятинського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області відвідали Сигнальський ЗНВК «Школа – інтернат – гімназія». Рятувальники розповіли присутнім про причини, які найчастіше призводять до виникнення пожеж, навчили викладачів та дітей правилам безпеки, котрих слід дотримуватись, аби запобігти пожежі. Разом з тим, рятувальники приділили увагу роз’ясненню правильних дій на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі. Рятувальники пояснили, як саме повинна проводитися евакуація з приміщення, вказали на загрозу паніки, важливість утримання вільними шляхи евакуації та наголосили на необхідності діяти чітко та злагоджено.

Шановні батьки!

   Козятинський районний сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація