Козятинські рятувальники отримали нову пожежну машину

Урочиста церемонія передачі техніки відбулася у понеділок в м. Вінниці на площі Василя Стуса біля адміністративної будівлі «Книжка». В цілому новеньких сучасних автомобілів область отримала від ДСНС України 5 одиниць на загальну суму близько 24 млн. грн.

Новий пожежний автомобіль отримала і 11-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Вінницькій області. З цієї нагоди до рятувальників Козятинського району сьогодні, 14 березня, завітали голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оруша, які привітали рятувальників із поповненням технікою та оглянули автомобіль, що  відтепер стоятиме на сторожі спокійного життя мешканців Козятинщини.

За словами начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковника служби цивільного захисту Руслана Шевчука, нові автомобілі оснащені всім необхідним для служби порятунку: починаючи від пожеж і завершуючи допомогою при ДТП. Вони містять ємкості на 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача, повністю укомплектовані новітнім пожежно-рятувальним майном, розраховані на 6 чоловік особового складу.

Козятинські рятувальники не приховують задоволення, автомобіль допоможе їм ефективніше виконувати завдання за призначенням. Зі слів начальника районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій обл.  Дмитра Світлишина, востаннє таку потужну техніку отримували у 2004 та 2010 роках. Торік від області отримали аварійно-рятувальний автомобіль на базі  ГАЗелі.

Наразі у своєму підпорядкуванні місцевий пожежно-рятувальний підрозділ має чотири автоцистерни, дві з яких на 4 тонни води, по одній на 2,7 та 2,5 тонн, автодрабину та аварійно-рятувальний автомобіль.

Варто зазначити, що загалом протягом 2017 року органами державної влади на потреби Козятинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області було виділено 750 тисяч гривень, з яких 350 тис. грн. – з районної скарбниці.

На виділені кошти було закуплено 20 пар спеціальних вогнетривких чоботів, сучасні гідравлічні ножиці та комп’ютерна техніка. Також значну частину коштів було спрямовано на покращення матеріально-технічної бази районного підрозділу та придбання спеціального пожежно-технічного обладнання та спорядження. Однією із вагомих допомог можна вважати придбання будівельних метеріалів, завдяки чому наразі вже замінені метало-пластикові конструкції вікон та дверей, косметичний ремонт приміщення районного сектору, утеплення фасаду житлового будинку та підрозділу.

                                         

                                         

                                         

                                         

                                         

                                         

                                         

                                         

                                              

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація