Козятинські рятувальники отримали нову спецтехніку

Жодна надзвичайна ситуація не має знизити оперативну міць Служби порятунку, а навпаки – під час долання складних загроз рятувальники консолідують усі сили для протистояння небезпеці. І саме задля посилення підрозділів Державна служба з надзвичайних ситуацій України продовжує оснащення новою сучасною технікою та передовим обладнанням.

Сьогодні Державна пожежно-рятувальна частина №11 отримала у бойовий розрахунок спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С), обладнану на базі Volkswagen Crafter 35.

Сертифікат та ключі від авто начальник Козятинського районного сектору Дмитро Світлишин отримав з рук голови облдержадміністрації Владислава Скальського та начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковника служби цивільного захисту Руслана Шевчука.

Голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський привітали рятувальників із поповненням автопарку.

Особливістю нового спецавтомобіля є не лише його маневреність та висока швидкість. Він має сучасну комплектацію спеціальним аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників не лише під час ліквідації пожеж, а й під час аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Зокрема, автомобіль укомплектований усім необхідним: гідравлічним, електричним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, первинними засобами пожежогасіння, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями та іншим професійним додатковим обладнанням.

Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, їх ліквідовувати та професійно надавати постраждалим допомогу.

                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація