Козятинські вогнеборці продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки

Щоденно пожежно-рятувальним підрозділам доводиться виїжджати на ліквідації пожеж. Більшість з них трапляється у житловому секторі через порушення людьми основних правил пожежної безпеки. Зокрема, із 11 пожеж, котрі сталися від початку року в Козятинському районі, більше третини були спричинені проблемами з електрикою та через необережне поводження з вогнем.
Так, 14-16 лютого з метою запобігання подібним випадкам працівники Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели рейди у житловому секторі Махнівської, Пляхівської та Михайлинської сільських рад. Під час спілкування з місцевими жителями рятувальники нагадали людям основні правила пожежної безпеки, закликали громадян обов’язково перевіряти справність електроприладів перед використанням, не залишати їх ввімкненими без нагляду й не дозволяти дітям самостійно користуватися ними.
Для кращого запам’ятовування згаданих правил працівники вручили громадянам листівки на протипожежну тематику. Загалом було здійснено обхід 389 домоволодінь та проінструктовано понад 426 мешканців.

              

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація