Козятинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги звітує про проведену роботу в 2018 році

Нагадаємо, основним завданням центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям осіб у цивільних та адміністративних процесах. Безоплатна правова допомога (БПД) – це правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Діяльністьцентру поширюється на територію Козятинського, Калинівського, Літинського, Липовецького, Оратівського, Погребищенського та Хмільницького районів Вінницької області, а також на територію міста Козятин та міста Хмільник.

Всі жителі зазначених територіальних громад, мають право на такі види юридичних послуг за рахунок держави:

• надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань;

• надання особі допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації;

• складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;

• здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Протягом року колектив центру працював та й надалі працює над правовою спроможністю територіальних громад, а саме: посилено проведення правопросвітницьких заходів для громад та спільнот, зокрема щодо можливостей для вирішення правових питань; змісту основних реформ, що проводяться Урядом України; розвитку мережі партнерів та незалежних провайдерів надання безоплатної правової допомоги, налагодження співпраці із ними та надання методичної допомоги з метою удосконалення надання ними безоплатної правової допомоги; проведення заходів з регулярного висвітлення діяльності МЦ разом з бюро правової допомоги та адвокатів у ЗМІ, розроблення, виготовлення та поширення інформаційних матеріалів для клієнтів; розширення доступу до БПД шляхом, зокрема, забезпечення роботи дистанційних пунктів доступу до БПД та виїздів мобільних консультаційних пунктів (виїзних прийомів громадян); забезпечення належної якості послуг, що надаються клієнтам системи БПД.

До Козятинського МЦ з надання БВПД та бюро правової допомоги, які є структурними підрозділами  центру за звітний період звернулось 7384 оcоби, від яких надійшло 13168 звернень.

Здійснено 207 виїздів мобільних пунктів та забезпечено 318 прийомів у дистанційних пунктах доступу до безоплатної правової допомоги, під час яких  звернулося  2283 особи.

Видано 560 наказів про уповноваженняпрацівників відділу представництва та бюро правової допомоги  на надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам відповідного права.

Видано 632 доручення адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Працівники Козятинського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до затвердженого Плану заходів провели 1 222 правопросвітницьких заходів, а саме: семінари, виховні години, інформаційні зустрічі, лекції, круглі столи, дискусії присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.

Метою заходів стало розширення знань про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини і громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, сприяти розвитку правової культури, навчити швидко аналізувати проблему, а також виховувати почуття патріотизму, поваги до рідних, однокласників, учителів, формувати активну громадську позицію.

Нагадаємо, що отримати безоплатну правову консультацію Ви можете звернувшись до Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п'ятницю з 09-00 до 18-00,  за адресою: Вінницька обл., м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А тел. (04342) 2-00-17, 2-02-07, гаряча лінія (0800)213103.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація