У рятувальників району – нове обладнання!

9 листопада голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь в урочистому врученні нового професійного обладнання рятувальникам 11-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Сучасне спорядження рятувальників для покращення матеріально-технічної бази та успішної роботи придбано в рамках програми «Програми поліпшення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 р.р».

 Загалом протягом 2017 року органами державної влади на потреби Козятинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області було виділено 750 тисяч гривень, з яких 350 тис. грн. – з районної скарбниці.

На виділені кошти було закуплено 20 пар спеціальних вогнетривких чоботів, сучасні гідравлічні ножиці та комп’ютерна техніка. Також значну частину коштів було спрямовано на покращення матеріально-технічної бази районного підрозділу та придбання спеціального пожежно-технічного обладнання та спорядження. Однією із вагомих допомог можна вважати придбання будівельних метеріалів, завдяки чому наразі вже замінені метало-пластикові конструкції вікон та дверей, косметичний ремонт приміщення районного сектору, утеплення фасаду житлового будинку та підрозділу.

Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук подякував за вагому підтримку рятувальників Козятинщини при цьому зазначивши, що даний підрозділ є одним із найкращих, а по субвенціям займає друге місце після обласного центру.

 

                                                                                               За матеріалами ГУ ДСНС України у Вінницькій області

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація