Козятинський район – серед учасників обласного фестивалю «Різдвяне диво»

11-12 січня 2019 року на Вінниччині відбувся V обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» в якому Козятинський район взяв участь та представив світлицю з Різріздвяно-новорічними виробами майстрів-умільців народних промислів – це вишиті ікони та рушники, декоративні вироби з бумаги, ниток, лози, різдвяні дідухи тощо. Святкова випічка та обрядові страви приваблювали глядачів та учасників дійства. Тут кожен бажаючий мав змогу побачити всі атрибути Різдвяних свят, які споконвіку зберігаються в сільських українських родинах.
А розпочинався фестиваль святковою ходою 30-ти колядницьких гуртів районів та ОТГ області, які з зірками у супроводі народних музик по вул.Соборній прямували до головної ялинки міста. 
На сцені біля літнього театру розпочався великий різдвяний концерт «Засіємо добром» - де кожен міг доторкнутися душею і серцем до народного джерела звичаїв і традицій, на якому гурт «Струни серця» КЗ «Козятинський РБК» гідно представив наш район, співаючи різдвяні пісні.
Всього у фестивалі впродовж двох днів взяли участь біля 80 фольклорно-етнограівчних, фольклорних, співочих та музичних колективів і окремих виконавців та понад пів сотні народних умільців області.

                               

                                

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація