Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України запрошує взяти участь в проведенні громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України запрошує всіх бажаючих 12 квітня о 10 годині взяти участь в проведенні громадської акції „ Запобігти. Врятувати. Допомогти”

Акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти” проводиться на центральній площі м. Козятина по вул. Героїв Майдану біля міського будинку культури. У програму свята ввійдють наступні заходи:
- показові виступи чергового караулу ДПРЧ-11 м. Козятина;
- показ обладнання та техніки для оперативно-рятувальної служби в різних умовах;

Мета проведення акції:
- проінформувати населення про діяльність ДСНС України, що направлена на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, особливо в частині запобігання травмування та загибелі людей під час їх виникнення;
- привернення уваги широких кіл населення держави до питання цивільного захисту;
- наочно засвідчити кращий досвід, вже набутий регіональними підрозділами ДСНС, та показати ті перспективи, які у найближчому майбутньому стануть реальними в царині захисту життя та майна, матеріальних і духовних цінностей народу.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація