Козятинському відділенню поліції - 95 років

27 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулись міськрайонні урочистості з нагоди відзначення 95-річчя з дня заснування Козятинського відділення міліції, а тепер поліції, участь в яких взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, представники райдержадміністрації та міської влади, начальник Козятинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олег Швець, особовий склад відділення та ветерани правоохоронної служби.

Розпочався захід із виступу Олега Швеця, який, вітаючи своїх колег із такою чудовою датою, побажав добра, мирного неба, злагоди і благополуччя в родинах, висловивши сподівання, що наступний ювілей вдасться відзначити у такому ж складі.

Слова подяки правоохоронцям та  ветеранам органів внутрішніх справ за багаторічну непросту, напружену і таку необхідну для суспільства службу звучали від голови районної ради Віктора Слободянюка: «Ви багато років професійно та гідно виконували свої службові обов’язки, забезпечували правопорядок на території краю. Ваш досвід є великим надбанням для молодого покоління працівників поліції. Завдяки вам Козятинське відділення поліції може пишатись своєю історією». Нинішньому особовому складу Віктор Миколайович побажав здоров’я, оптимізму, стійкості, успіхів у справі зміцнення правопорядку, довіри і поваги від жителів Козятинщини.

За високу професійну майстерність та з нагоди  95-ї річниці з дня заснування Козятинської поліції Грамотами районної ради нагороджено Віктора Астахова, Володимира Білоуса, Валерія Гореванова, Миколу Сушка та Віктора Сінька.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи спокій та інтереси мирних громадян. 
Вшановано вдову Москалюка Олександра Васильовича – капітана Нацгвардії, який загинув 14 жовтня 2014 року, намагаючись прорвати вороже оточення біля 32 блокпосту під селом Сміле Луганської області.

В ході заходу слова вітань на адресу ветеранів служби та нинішнього особового складу місцевого відділення поліції звучали від помічника народного депутата України П.Юрчишина - Лілії Крилової, голови ветеранів МВС Вінницької області ‒ Володимира Каракоя, голови ради ветеранів Козятинського районного відділу поліції – Віктора Щаблевського, а також ветерана МВС та історика Леоніда Кривова.

Музичні вітання усім присутнім подарували кращі солісти та аматорські колективи Козятинщини. 

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

                                                  

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація