Кращі майстри Козятинщини взяли участь у Х обласному мистецькому фестивалі народної творчості «Скарби Поділля»

        В рамках святкування 26 – ї річниці незалежності України у м. Вінниця пройшов Х обласний мистецький фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», який зібрав на фонтанній площі виставкові експозиції з усіх районів області. Кожен район Вінниччини презентував роботи майстрів певного виду народного мистецтва під назвою «Узвіз подільських ремесел» . Козятинський район представив виставкову експозицію у жанрі різьби по дереву.
       До уваги всіх присутніх було представлено роботи кращих майстрів Козятинщини. Макети дерев’яних церков Шкрабія Миколи Дмитровича з с. Блажіївка вражали присутніх, а дерев’яні вироби Нечипорука Сергія Миколайовича з села Воскодавинці, Лопушана Сергія Федоровича з села Сестринівка, Семенюка Миколи Івановича з смт. Бродецьке внесли різноманітність в експозицію. Декоративні ляльки в українських строях Олени Беззубенко із с.Селище прикрашали районну виставку. Вишивані рушники з величними короваями розмістилися на столі, покритому вишитою скатертиною, а біля столу, на старовинному рапчакові, розмістилися різноманітні вусаті дідухи, виготовлені майстрами-умільцями Кашперівської, Бродецької, Вернигородоцької та багатьох інших територіальних громад Козятинського району. 
       Відділ культури і туризму Козятинської РДА нагороджений дипломом за презентацію народної творчості району на Х обласному фестивалі «Скарби Поділля».
       Під час святкування відбувся мистецький проект «Молодь за майбутнє України», в якому приймала участь солістка Єлизавета Розізнана (Самгородоцька ДМШ).

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація