Круглий стіл на тему: «Конституція – Основний закон, який гарантує захист прав і свобод людини»

                   День Конституції України – державне свято нашої країни, яке святкується щорічно. 28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

        27 червня, напередодні Дня Конституції України в приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл на тему: «Конституція - основного закону, який гарантує захист прав і свобод людини.    А наша мета - забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги».

         У роботі круглого столу взяли участь працівники Козятинського місцевого центру Олександр Комар, Марина Кобернюк, Олена Шумська, Ольга Гнатюк та працівники Козятинського міськрайонного відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Сергій Фют, Ганна Донченко, Ірина Охримовська, Ірина Сьомкіна.

         Розпочався захід із вступного слова Олександра Комара, директора Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час виступу було зазначено, що Конституцією гарантовано право кожного громадянина на отримання безоплатної правової допомоги. Сьогодні реалізацію цього права забезпечують Місцеві центри та Бюро правової допомоги. Далі було надано інформацію, що таке первинна та вторинна правова допомога, які категорії громадян мають право скористатись вторинною правовою допомогою, перелічено адвокатів, що надають БВПД.
       Круглий стіл відбувся у вигляді дискусії, зокрема мова йшла про інноваційні підходи центру до надання безоплатної правової допомоги, також висвітлювалася роль адвоката у процесі надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація