Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми

Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих і взаємодія соціальних партнерів у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми, на таку тему відбувся круглий стіл в Козятинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета заходу - забезпечення тісної взаємодії органів і установ, на які покладаються функції з виконання заходів щодо протидії торгівлі людьми.

 Круглий стіл відкрив директор центру Олександр Комар, який відзначив: «Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування».

 Учасники засідання говорили про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, які підстерігають осіб та дітей, про посилення співпраці суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у напрямку виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм необхідної допомоги.

 Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. «Необхідно формувати небайдуже ставлення до проблеми торгівлі людьми у дітей та молоді у навчальних закладах, адже навики запобігання ризику та конструктивної поведінки в небезпечній ситуації можуть допомогти уникнути критичного становища в майбутньому», зазначила Людмила Кудимець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, та запропонувала проведення спільних заходів з метою протидії торгівлі людьми.Участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, начальник відділу правопросвітництва та надання БПД Марина Кобернюк, заступник директора Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Рибачук, провідний фахівець з питань зайнятості населення Наталія Машталер, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець, Старший державний виконавець Ірина Мишолов, старший інспектор сектору превенції Козятинського відділення поліції Людмила Гайдучок, представники ГО «Територія добра».

 

 

                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація