КЗ «Музей Хліба» готується до проведення обласного свята

Сьогодні, 14 серпня члени оргкомітету з питань підготовки обласного свята «Народу вічний оберіг» завітали до КЗ «Музей Хліба».

Голова районної ради Віктор Слободянюк, начальник відділу культури та туризму Володимир Ворнов, директор районного Будинку культури Тетяна Мар’янчик, директора КЗ «Музей Хліба с.Білопілля» Сергій Рибачук, Білопільський сільський голова Віктора Якимчука обговорили основні організаційні питання, оглянули територію. Наразі тривають роботи з встановлення паркану. Також проведено оновлення музею, облаштовано декілька фотозон та прилеглу територію.

В рамках свята відбудеться виставка-конкурс виробів з соломи та обрядових хлібів, виставка-конкурс пирогів, фестиваль пасічників, частування юшкою, урочистості та відзначення кращих працівників сільського господарства, які відзначилися на зборі зернових культур, святковий концерт. Всі бажаючі зможуть прийняти участь у майстер-класах з різних видів народного мистецтва, відвідати виставки-продажі майстрів-умільців, пригоститися українськими стравами та різноманітними смаколиками.

Захід відбудеться 19 серпня. Відкриття свята об 11:00 год. 

                 

                      

                      

                      

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація