«Легалізація праці-запорука гідного життя!»

        Задля посилення співпраці, що спрямована на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту свої прав, поширення інформаційно – роз’яснювальної роботи з додержання законодавства у сфері праці та зайнятості населення, 10 листопада 2017 року працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Кобернюк та Аліна Бондарчук спільно з провідним юрисконсультом Козятинського міськрайонного центру зайнятості Наталією Черниш провели семінар для безробітних на теми: «Легалізація праці - запорука гідного життя!» та «Я маю право».
        Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним перевагам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, а це в результаті позбавляє їх в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. 
        Також працівники центру проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація