Махнівка відсвяткувала День села

18-21 серпня громада Махнівки відзначала День села. Урочистості проходили на місцевому стадіоні.

Відкриваючи свято, сільський голова Павло Кузьмінський розповів про основні події з історії села, щиро привітав земляків, зазначивши, що місцеві жителі згуртовані, немов одна родина, і побажав усім достатку, радості, любові та міцного здоров’я.

Махнівську громаду вітав голова районної ради Віктор Слободянюк, побажавши подальшого процвітання, миру, благополуччя та вручив Грамоту Козятинської районної ради ветерану спорту Пизюку Леоніду Олексійовичу за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у справу навчання та виховання молоді, активну діяльність з розвитку фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя.

Усіх присутніх з Днем Махнівки привітала дружина народного депутата Петра Юрчишина Любов Ярославівна та вручила Грамоти Верховної Ради України найкращим жителям.

Слова вітань також звучали від представників офіційних делегацій з м. Старе Място (Польща) та м. Міттенвальде (Німеччина).

Потім відбувся святковий концерт, частування, а для дітлахів було облаштовано надувні атракціони.

Привітання, зустрічі, радісні й усміхнені обличчя – таким видалося свято Дня села Махнівка цього року. Махнівчани вкотре продемонстрували: їм є чим пишатися, адже їхнє село – багате на талановитих, чесних, по справжньому щирих та працелюбних людей.

          

               

       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація