Махнівська жіноча футбольна команда «Колос» - у фінальній частині чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги

Вітаємо жіночу футбольну команду «Колос» с. Махнівка Козятинського району Вінницької області з виходом до фінальної частини чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги.
В останній грі групового турніру колосяночки переграли на виїзді київську команду "Атекс-Оболонь" з рахунком 4:0. У першому таймі відзначились Анна Москаленко, Галина Жигадло та Аліса Кучинська. Закріпила успішний результат матчу Ольга Маслянко.
Команда набрала однакову суму очок із новояворівською "Янтарочкою" і посіла друге місце серед команд першої групи.
За підсумками групового етапу переможці та краща друга команда потрапляють до фінального етапу. Краща команда, що посіла друге місце в групі визначалась за найкращими показниками у матчах з першою та третьою командами у своїх підгрупах. Претендентами на четверту путівку до фіналу чемпіонату стали "Колос" с.Махнівка Козятинського району та "ВО ДЮСШ" м.Вінниця, які набрали однакову суму очок - 13. Лише за різницею забитих та пропущених м'ячів з першою та третьою командою у своїх групах визначилась доля четвертого учасника фінального етапу чемпіонату Першої ліги. У "Колоса" наступні показники: забитих - 9, пропущених - 5, різниця - +4 м'ячі. У "ВО ДЮСШ" м.Вінниця: забитих - 10, пропущених - 7, різниця - +3 м'ячі. 
Отже, у фіналі чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги зустрінуться переможці групових турнірів "Янтарочка" (Новояворівськ), "Восход" (Стара Маячка), "Маріупольчанка" (Маріуполь) та краща друга команда групового етапу - "Колос" с.Махнівка Козятинського району Вінницької області.
Фінал чемпіонату відбудеться 11-13 червня у м. Залізний Порт Херсонської області.

                                                        

                                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація