Майбутні абітурієнти зустрілися з представниками вищих навчальних закладів м. Вінниці

15 грудня відбулася зустріч учнів старших класів шкіл району з представниками вищих навчальних закладів м. Вінниці.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про спеціальності та умови вступу до державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, національного аграрного університету, державного технологічного університету, коледжу університету «Україна», технологічно-промислового коледжу аграрного університету, національного технічного університету, національного університету ім. В. Стуса.

Були присутніми на зустрічі і представники влади – голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша.

Віктор Миколайович відзначив, що такий захід є дійсно необхідним, адже надає чудову можливість учням шкіл району визначитися з майбутньою професією та навчальним закладом, в якому вона здобуватиметься, побажав наполегливості, старанності на шляху до своєї мети, а також успішної цьогорічної вступної кампанії.

Валентина Лобченко – заступник заступник головного лікаря Козятинського медичного центру сімейної медицини розповіла присутнім про районну програму «Місцеві стимули для медичних працівників», яка передбачає навчання сільської молоді в медичних закладах за кошти районного бюджету з подальшим працевлаштуванням. Заяви на таке навчання приймаються на протязі року, а направлення відбувається за результатами конкурсного відбору.

Представники вузів розповідали про історію та сьогодення закладів, демонстрували презентації, прагнучи поповнити ряди своїх студентів.

                                                            

                                                            

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація