Майже півсотні тисяч гривень матеріальної допомоги виділено козятинцям на засіданні Президії районної ради

Учасники поважного зібрання зустрілись у кабінеті голови Козятинської районної ради у вівторок, 3 жовтня, для розгляду звернень та заяв мешканців Козятинщини.

Отож, засідання провів голова районної ради Віктор Слободянюк за участі свого заступника Анатолія Задорожнюка, депутатів районної ради – членів Президії та спеціально запрошених гостей – заступника головного лікаря ЦРЛ з лікувальної частини Ігоря Грубеляса, голови ГО Учасників АТО Козятинського району Сергія Кравченка та його заступника і громадського активіста Василя Лопушана.

Головним питанням, яке зібрало учасників Президії, стало відзначення у районі державного свята – Дня захисника України, що відмічатиметься вже за півтора тижні – 14 жовтня.

- Цього дня ми будемо вшановувати мужніх та сильних захисників незалежності і територіальної цілісності України. Однак найбільшої нашої уваги потребують сьогодні ветерани сучасної війни – ті, хто, беручи участь у бойових діях зі східним агресором, втратив здоров’я, став інвалідом, а також сім’ї загиблих на фронті неоголошеної війни справжніх патріотів-Героїв, - зауважив, звертаючись до присутніх на початку зібрання голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк.

Отже, учасниками Президії одноголосно було підтримано рішення щодо надання матеріальної допомоги членам дев’ятьох родин загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції – мешканців Козятинського району; надання матеріальної допомоги учасникам АТО, які є інвалідами війни (3 групи та 2 групи). Окрім того, Президія розглянула та задовольнила усі заяви учасників АТО та членів їхніх сімей щодо виділення коштів на вирішення різних проблем, у тому числі і на дороговартісне лікування ветеранів.

У порядку денному стояло також питання надання фінансової допомоги із районного бюджету учасникам АТО та членам їхніх сімей на вирішення соціально-побутових питань (на ремонт будинків). Однак, учасниками Президії було вирішено відкласти вирішення цього питання до наступного засідання (що відбудеться вже за два тижні), оскільки попереднє обстеження помешкань усіх заявників відбувалось із порушеннями: виключно працівниками райдержадміністрації без запрошення до складу комісії голови ГО Учасників АТО Козятинського району та представників районної ради, попри те, що голова райради неодноразово наголошував на обов’язковій необхідності включення означених осіб до роботи районної комісії з обстеження соціально-побутових проблем учасників АТО.

Разом з тим, до свята День захисника України учасники Президії вирішили відзначити окремих учасників антитерористичної операції Почесними грамотами Козятинської районної ради та грошовими винагородами, згідно подання голови ГО Учасників АТО Козятинського району Сергія Кравченка.

Наостанок були розглянуті та задоволені заяви на виділення матеріальної допомоги мешканцям села Юрівка на ліквідацію наслідків негоди (шквальний вітер із сильним дощем та опалами у вигляді граду), що 21 вересня 2017 року пошкодила покрівлі господарських будівель заявників.

Таким чином, загалом присутні на засіданні учасники Президії районної ради розподілили, згідно звернень мешканців Козятинщини, 49,5 тисяч гривень із районного бюджету.

На жаль, у вирішенні таких важливих для мешканців району питань – надання фінансової підтримки із районного бюджету, матеріальна допомога учасникам АТО – зовсім не взяли участі працівники райдержадміністрації (у тому числі і керівництво) - члени Президії: жоден із них просто не з’явився на анонсоване завчасно засідання. Така позиція чиновників державної влади просто незрозуміла, адже саме вони, у першу чергу (за посадовими обов’язками, згідно делегованих повноважень) повинні були б вболівати за якнайшвидше вирішення означених питань. Однак, вони їх відверто ігнорують.

Залишається сподіватись, що мудрий час усе розставить на свої місця.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація