Медичних працівників Козятинщини привітали з професійним святом

З нагоди Дня медичного працівника, яке традиційно відзначається щорічно в третю неділю червня, в міському будинку культури відбулись міськрайонні урочистості.

Розпочався захід із оголошення імен медичних працівників – наших земляків, які рятують життя пораненим бійцям Збройних Сил України в зоні проведення АТО.

Хвилиною мовчання вшанували медиків, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок на Сході України.

                                                                                       

 

До присутніх звернулися з вітальним словом представники районної та міської влади.

- Щодня ви самовіддано робите усе можливе для порятунку людських життів та зміцнення здоров’я жителів нашого району, яке залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Я вітаю вас зі святом та щиро бажаю щастя, достатку, гарного самопочуття, професійних злетів та гідного поцінування ваших зусиль, - зазначив у своєму виступі голова районної ради Віктор Слободянюк. А також вручив головному лікарю Центральної районної лікарні В. Гуцолу сертифікат на 720 тис грн. на придбання медичного обладнання.

                                                             

Потім відбулась урочиста церемонія нагородження. За сумлінне служіння  справі охорони здоров’я населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника Грамотами Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради були нагороджені 23 працівники медичних закладів району.

                                                             

Також найкращі медики міста та району були відзначені Грамотами міської ради, Подяками Верховної Ради України, грошовими нагородами, Почесною Грамотою асоціації медичних сестер України, Почесними Грамотами Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, Подяками депутатів Вінницької обласної та міської ради.

                                                            

                                                            

Дякували за самовіддану працю та бажали міцного здоров’я, успіхів, добробуту своїм коллективамта усім присутнім у залі очільники районних медичних закладів.

                                                            

Вітали чудовою концертною програмою медичних працівників Козятинщини творчі районні колективи.

                                                           

                                                           

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація