Медико-соціальне відділення у Самгородку продовжуватиме свою роботу

Таке рішення було прийнято на нараді, яка відбулась 10 грудня за участі голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського, очільників територіальних громад Самгородоцької зони обслуговування.

Зібрались, аби вирішити чи продовжувати співфінансувати у 2019 році Самгородоцьке медико-соціальне відділення Територіального центру. Як було озвучено в ході засідання, на утримання закладу потрібно 1 млн.673 тис.грн, 30% від цієї суми – близько 500 тис.грн. буде виділено з районного бюджету.

Сільські голови зауважили, що функціонування відділення є важливим, але крім нього мусять ще співфінансувати ФАПи та ФП, висловили побоювання, що такого навантаження бюджети не витримають.

Самгородоцький сільський голова зазначив, що навіть у випадку закриття закладу, приміщення (яке знаходиться на балансі сільської ради), будуть опалювати.

Представники влади закликали сільських голів переглянути свої бюджети та все ж таки долучитись до фінансування  відділення, послугами якого постійно користуються жителі громад. Як зазначив керівник Терцентру Василь Матвійчук, у закладі на даний час перебуває 24 громадяни.

Тож в ході обговорення було прийнято рішення продовжити фінансування закладу поки що на перше півріччя 2019 року, а також обговорити дане питання з сільгоспвиробниками.

                               

                               

                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація