Милі, чарівні, любі жінки!

Весна — час перших квітів, першого тепла і справжнього відродження природи.

Не випадково саме у ці дні ми відзначаємо чудове свято - Міжнародний жіночий день. Ваші жіночність та чарівність роблять світ яскравішим та добрішим. Низький уклін вам за вашу життєву енергію, людяність, мудрість та терпіння.

Возвеличуючи жінку — берегиню родинного затишку — люблячу і ніжну, вірну та безкорисливу, щиро дякую вам за благородство душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце, за безумовну підтримку й справжню віру в нас, чоловіків, за те, що робите нас сильними та надихаєте на нові звершення й перемоги. Очевидно, все, чого ми досягаємо в житті, — завдяки вам і заради вас! Адже ви — сенс всього нашого життя!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцним були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання. Нехай же кожен ваш день, а не лише 8 Березня, буде наповнений сонцем та любов’ю, нехай у вашому серці завжди панує невичерпне кохання, а в очах віддзеркалюється щастя!

Зі святом!

 

З повагою, голова районної ради                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація