Мінекології закликає не купувати пластикові квіти та вінки

Про це йдеться на сторінці Міністерства у Facebook.

«Закликаємо не купувати пластикові квіти та вінки. Така практика набуває масштабності у всіх регіонах України напередодні Великодня. Нагадуємо, що у наслідок спалення цих виробів з пластику відбувається великий викид канцерогенів в атмосферу. Крім того, час розкладу пластику та паперу, просоченого парафіном, дуже тривалий», - йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх спалють, при чому виділяються численні токсичні речовини, що загрожують здоров’ю (провокують рак та захворювання дихальних шляхів).  Зрештою, на кладовищі пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері.Доброю альтернативною пластиковим квітам стануть вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в грунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки.

Пам’ятайте, пластик розкладається не менше 100 років! Невже ви хочите залишити це сміття своїм дітям, внукам чи правнукам? Будьте екологічно свідомими і думайте вже сьогодні, що ви залишите по собі своїм нащадкам!

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація