Міст через залізницю по вул. Білоцерківській відремонтують

Питання капітального ремонту шляхопроводу через залізницю по вул. Білоцерківській у м.Козятин залишалось невирішеним вже більше 10 років. Щодня через аварійний міст курсує тисячі автомобілів, адже він є частиною автомобільної дороги Кременець-Біла Церква-Ржищів-Софіївка. На жаль, увесь цей час бездієвою залишалась міська влада.

Голова районної районної ради Віктор Слободянюк неодноразово звертався щодо ремонту мосту до Служби автомобільних доріг, Вінницької ОДА. Нещодавно Віктор Миколайович спільно з головою ОДА Сергієм Борзовим, який відвідав Козятинський район в рамках робочої поїздки,   оглянули стан шляхопроводу. Сергій Сергійович зазначив, що будуть дані відповідні доручення щодо проведення ремонту даного мосту.

Загальна вартість проєкту – 320 млн.грн.

Наразі ремонтні роботи вже розпочато – триває будівництво об’їзної дороги по якій буде здійснюватись рух під час робіт на аварійному автомобільному мосту. За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області роботи безпосередньо на споруді розпочнуться орієнтовно через два місяці, оскільки у зв’язку з великим попитом на мостові металеві конструкції заводи з їх виготовлення перевантажені.

За словами голови районної ради Віктора Слободянюка, після завершення ремонту даного мосту запланований ремонт відрізку дороги від Махнівського перехрестя до кордону із Ружинським районом. Також буде проводитись ремонт доріг по Сестринівці, Махаринцях, Йосипівці, Пиківцях. Завершені роботи у Кордишівці, ще тривають у Вівсяниках.

Тож питання ремонту доріг на Козятинщині знаходиться на контролі районної влади.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація