Мобільний пункт консультування Козятинського місцевого центру

22  лютого проведено виїзд  мобільного пункту консультування Козятинського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до села Білопілля Козятинського району.

За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 6 осіб,  яким надано 12  правових консультацій  з наступних питань: порядок отримання земельної ділянки УБД, порядок та умови отримання пільгових довгострокових кредитів для УБД та сільських жителів,  процедура оформлення спадщини, порядок визнання права власності на нерухоме майно в судовому порядку, визнання батьківства, стягнення аліментів та інші.

Безоплатну правову допомогу жителям села Білопілля надавали: начальник відділу право просвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БППД Олена Василюк та начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Ігор Мандюр.

                                                      

Отримувачів БПД також повідомлено про можливість отримання правових послуг у Козятинському МЦ  та надано інформаційні матеріали з контактами органів системи БПД.

 Такі мобільні консультаційні пункти на базі сільських /селищних рад Козятинського району функціонують постійно. Зокрема, 23 лютого консультування громадян проводилось в Сестринівській сільській раді. Найближчий виїзд мобільного консультаційного пункту Козятинського місцевого центру відбудеться 28 лютого в Михайлинській сільській раді.

Якщо Ви маєте невирішені правові питання в галузі цивільного, земельного, сімейного права, соціального та пенсійного забезпечення чи захисту прав дітей, звертайтесь за адресою: м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А, тел. 2-00-17; 2-02-07.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація