Мобільний сервісний центр МВС провів прийом громадян

26 квітня, в черговий раз,у Козятин приїздив пересувний сервіс-центр регіонального мобільного центру МВС у Вінницькій області на територію місцевого Центру надання адміністративних послуг.

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням,  виїжджають за графіком у населені пункти України та надають  громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Надзвичайно позитивно оцінили таке нововведення відвідувачі центру на колесах, відзначивши зручність, доцільність та необхідність такої послуги на місці.

Загалом, за період роботи мобільного центру (з 11.00 до 16.00 год.) спеціалістами служби було надано 28 послуг: обмін посвідчення водія-2, заява на видачу довідки про несудимість-2, перереєстрація авто-9  та понад 15 консультацій.

Прийом громадян періодично проводитиметьсяй надалі в приміщенні міськрайонного Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Козятин, вул.Незалежності, 57. Попередній запис за телефоном: 2-24-13 або 2-31-68.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація