На бюджетній комісії обговорили питання фінансування стоматполіклініки

12 липня відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, заступника голови ради Анатолія Задорожнюка, головного лікаря районної стоматологічної поліклініки Андрія Пірожка, представників райдержадміністрації,

Депутати розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації №169 від 22 червня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» на загальну суму 1197611,38 грн., яким враховано:

- кошти з державного бюджету для придбання квартири учаснику АТО (інваліду війни);

- з бюджетів сільських рад на утримання сільських закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм

- з міського бюджету на проведення видатків для оплати комунальних послуг КП "Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради" (за І кв.);

- кошти з обласного бюджету  на проведення нормативної грошової оцінки землі для Збаразької сільської ради;

- з обласного бюджету  на відзначення  проекту-переможця 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад – Білопільської сільської ради (в розпорядження також включені кошти для співфінансування даного проекту з районного бюджету).

Було заслухано головного лікаря районної стоматологічної поліклініки Андрія Пірожка, який звернув увагу присутніх на те, що при розподілі медичної субвенції з міського бюджету у розмірі 3 млн. 621 тис.грн. для фінансування вторинної медичної допомоги, потреби закладу не було враховано. В результаті може виникнути заборгованість по заробітній платі до кінця року в розмірі 450 тис.грн.

Нагадаємо, що питання передачі державної медичної субвенції з міського бюджету для вторинного рівня розглядалась на засіданні бюджетної комісії наприкінці квітня, на основі рішення якої було підписано розпорядження голови райдержадміністрації про спрямування коштів розпорядникам. Але стоматологічну поліклініку не було профінансовано, хоча заклад також належить до вторинного рівня. Як пояснила начальник фінуправління Світлана Вельгус, при передачі субвенції, місто не розмежувало коштів для медичних закладів. Але варто зазначити, що це не було доведено до відома членів комісії. До того ж кошти для районної стоматологічної поліклініки були передані лише частково, це при тому, що вона обслуговує 25 тис. міського населення.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що фінансове управління мало б відповідно відреагувати та звернутись з запитом до міської влади щодо необхідності розмежування коштів та передачі 100% субвенції для стоматполіклініки, чого, на жаль не було зроблено.

За підсумком обговорення членами комісії було прийнято рішення звернутись до міської влади про необхідність дофінансування в повному обсязі стоматполіклініки та було наголошено, що в протилежному випадку обслуговування міських жителів в закладі буде припинено.

                                     

                                     

                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація