На Козятинщині привітали волонтерів та військовослужбовців

6 грудня в актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбулись  міськрайонні урочистості, присвячені відзначенню Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України. На заході були присутні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ, підприємств району, волонтерських та громадських організацій, активісти-волонтери, військовослужбовці, учасники АТО.

5 грудня світова спільнота відзначала Міжнародний день волонтера, свято, яке  було засноване за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році.  З 1993 року в Україні відзначається День Збройних сил України. Дата свята була закріплена постановою Верховної Ради на честь прийняття 6 грудня 1991 року Закону «Про збройні сили України». 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків та усіх патріотів, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України.

До волонтерів та військовослужбовців звернулись заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

У вітальному слові Анатолій Васильович підкреслив: «День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Хочу подякувати усім, хто активно долучається до волонтерського руху - саме завдяки вам наші захисники побачили велику душу, щирість і гуманність українців. Нехай щира любов до Батьківщини, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідній Україні».

До привітань долучився військовий комісар Козятинського  районного військового комісаріату Микола Янчук. 

Заслужені нагороди від районної державної адміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності та недоторканості нашої Вітчизни, безмежну відданість Україні, активну громадянську позицію, отримали військовослужбовці та активні учасники волонтерського руху.

Представники військового комісаріату провели церемонію вручення військовозобов’язаним відзнак Президента України «За участь у антитерористичній операції».

На завершення учасники заходу переглянули вітчизняну кінострічку «Позивний Бандерас» про події на сході України.

                              

                              

                              

                              

                              

                                 

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація