На Козятинщині пройшли заходи до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року – день, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа планетарного масштабу. Людство вперше у мирний час зіткнулося з таким жахливим явищем, як руйнівна радіація.

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбулись урочисті заходи, присвячені 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Розпочався захід хвилиною мовчання за загиблими ліквідаторами.

Звертаючись до присутніх, заступник голови районної ради Анатолій Задаорожнюк щиро подякував усім ліквідаторам за їх героїзм та неоціненний людський подвиг, побажав міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя та шани вдячних поколінь.

                                                 

З вітальним словом виступили також перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та Козятинський міський голова Олександр Пузир, побажавши ліквідаторам та їхнім сім’ям життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

                                                      

За активну участь в роботі громадського об'єднання «Союз Чорнобиль України» та у зв'язку із 30-ю річницею Чорнобильської катастрофи представники районної влади нагородили грамотами 10 ліквідаторів та вручили цінні подарунки.

                                                     

Голова Козятинського районного об’єднання “Союз Чорнобиль України” Юрій Городченко, зазначив, що цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції. А також розповів про проблеми, з якими стикаються у своєму житті колишні ліквідатори і постраждалі від аварії на ЧАЕС.

                                                    

Голова Козятинської районної організації Товариство Червоного хреста Т. Юхимчук нагородила подарунками та Грамотами переможців дитячого творчого конкурсу «Чорнобильська трагедія – біль України», якими стали 7 учнів шкіл району та міста.

                                                    

Ліквідатор аварії на ЧАЕС І категорії В. Тишкевич прочитала кілька власних віршів, які нікого не залишили байдужими.

                                                   

Після урочистостей, представники влади, громадських організацій та громадськість міста поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

                                       

                                                 

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація