На Козятинщині урочисто підняли Державний прапор України та прапор Євросоюзу

Україна - єдина держава, яка не є членом Європейського Союзу, але  в якій на державному рівні відзначається це свято. День Європи для України і її жителів це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти. 

День Європи в Україні відзначається щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року.

З нагоди свята, а також у зв’язку із рішенням Ради міністрів Євросоюзу про схвалення безвізового режиму для громадян України, на центральній площі м. Козятина відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапору України та прапору Європейського Союзу.

У заходах взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій  разом зі своїми колективами, учні навчальних закладів та мешканці району.

У рамках відзначення Дня Європи в Україні в Козятинському районі було проведено ряд інформаційних, тематичних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів за участю аматорських та професійних колективів задля підвищення рівня поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції.

                                                           

                                                                   

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація