На Козятинщині урочисто провели юнаків до армії

24 юнаки з Козятина та Козятинського району незабаром поповнять лави Збройних сил України. Сьогодні їх урочисто проводжали до армії.

Цього весняного дня щоб провести хлопців, в залі зібралися батьки, родичі, друзі, представники районної та міської влади.

- Наша держава надає вам таке почесне і відповідальне право: захищати свою землю, захищати свій народ. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист  та надійний щит. Від нині на вас покладається обов’язок зберігати та примножувати славу нашого народу, - зазначила ведуча.

Із напутніми словами звернувся до призовників  заступник військового комісара, майор Георгій Липовецький, зазначивши, що служба в армії - це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість. Наголосив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України, а перебуватимуть виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих у боротьбі за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

До присутніх звернулись керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

- Я переконаний, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками необхідними для проходження служби у військових частинах Збройних сил України. Хочу сьогодні сказати щире і людське спасибі матерям та батькам призовників,   присутнім в цьому залі, які їх виростили, виховали і тепер виряджають таких достойних українських синів служити на захист нашої Української держави, - зазначив Анатолій Якович.

Ігор Булавський побажав новобранцям легкої служби, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, повернутися додому справжніми чоловіками, міцного здоров’я та успіхів.

Хвилюючим моментом заходу став виступ матері призовника Людмили Гижі, яка сказала материнські напутні слова юнакам і вручила коровай – символ домашнього тепла і любові. 

Настоятель Храму Святого Пророка Іллі УПЦ КП, Благочинний Козятинського району, протоієрей Роман Масира прочитав молитву, благословив майбутніх захисників України та побажав їм Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові.

Музичним дарунком для усіх присутніх стали виступи учасників художньої самодіяльності Бродецького, Глуховецького будинків культури та вихованців Козятинської музичної школи.

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                     

                     

                      

                      

                      

                      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація