На Козятинщині урочисто відкрили оновлену міськрайонну Дошку Пошани

Козятинська земля завжди славилася гарними традиціями та високими врожаями, талановитими та працьовитими людьми, які своїми добрими справами творять історію Козятинської землі, Подільського краю та всієї України.

Тож за традицією, напередодні 26-ї річниці незалежності України кращі колективи та окремі представники в галузі сільського господарства, промисловості, охорони здоров’я, освіти, спорту та культури міста Козятина та Козятинського району занесені на міськрайонну Дошку Пошани.

Урочистості розпочались виконанням Гімну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять 15-ти козятинців,якіпоклалисвоє життя на вівтар миру та незалежності.

Цьогоріч районна Дошка Пошани вмістила 18 світлин представників різних професій та 6 трудових колективів. Свідоцтва вручали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша. Посадовці привітали присутніх із Днем незалежності України та Днем Державного Прапора, побажавши миру, стабільності, подальших успіхів у професійній діяльності, а також висловили щиру подяку усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, в полі, у школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться трудова слава нашого краю.

Керівникам підприємств, представникам громадських організацій, працівникам установ, учасникам антитерористичної операції та іншим було вручено Почесні Грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Козятинської райдержадміністрації та районної ради.

Відзнакою Козятинської районної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» нагороджено ветерана лікарської справи, лікаря – хірурга Василя Мельника та ветерана Другої світової війни, учасника Параду Перемоги, голову ветеранської організації с. Зозулинці Анатолія Радченка.

Свої пісенні вітання нагородженим подарував занесений на районну Дошку Пошани зведений вокальний ансамбль працівників клубних установ Козятинського району «Чарівниці».

                                                 

                                                 

                                                                                       

                                                       

                                                         

                                                

                                                

                                                  

                                               

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація