На Козятинщині відбулись урочистості до Дня Конституції України та Дня державного службовця

Сьогодні на Козятинщині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня державної служби в Україні.

Участь у заходах взяли представники районної влади, апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, трудових колективів,  громадських організацій, засобів масової інформації.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. 

Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Державна служба є провідником положень Основного Закону в процесі утвердження та розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної і правової держави. Тому досить символічно, що саме ці два свята стоять поруч у календарі. Особливість праці на благо держави і народу в тому, щоб задовольнити законні інтереси громадян, реалізувати та забезпечити дотримання на місцях норми Конституції та Законів України

Зі святами присутніх у залі привітав голова районної ради Віктор Слободянюк.

- День Конституції - це свято утвердження наших прав і свобод, які гарантовані кожному громадянину України, - зазначив Віктор Миколайович. - Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку всіх галузей законодавства та суспільного життя. Однак держава починається з кожного з нас, тож ми не лише повинні перейматися власними правами й свободами, але й чітко виконувати свої суспільні обов’язки.

Голова ради зазначив, що саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання функцій і завдань держави. Подякував за сумлінну та нелегку працю, побажавши усім держслужбовцям Козятинщини миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку.

Під час урочистостей кращих державних службовців району та представників органів місцевого самоврядування було нагороджено Грамотами райдержадміністрації та районної ради, вручено подарунки та квіти.

Святкового настрою присутнім у залі додали чудові виступи талантів Козятинщини.

                         

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація