На Козятинщині відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

23 серпня на Козятинщині відбулись міськрайонні урочистості, які розпочались  з покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському.

Участь у заходах взяли помічник голови районної ради Ігор Джус, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, учасники АТО, рідні та близькі загиблих захисників України, духовенство, представники трудових колективів, організацій та установ, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, ЗМІ.

Після покладання квітів колона, яку очолили військовослужбовці частини №3008 Національної гвардії України, бійці батальйону «Азов», члени родин загиблих учасників АТО, вирушила до площі Героїв Майдану, де відбулось відкриття Муралу пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС на стіні міського Будинку культури. Мурал зображує постать Максима Олксюка, який загинув у боротьбі за незалежність України, а також імена усіх загиблих Героїв-земляків. Слово було надане активістам-ініціаторам та виконавцям проекту. Після цього бійці батальйону «Азов» зачитали патріотичну молитву.

 Урочистості продовжились біля пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО», де відбулась офіційна церемонія підняття державного прапора та мітинг-реквієм. Право підняти державний прапор України під звуки Гімну було надано військовослужбовцям частини №3008.

Хвилиною мовчання учасники урочистих зборів вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України. До пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» присутні поклали квіти.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, райдержадміністрації та районної ради, сертифікатами, відзначено учасників бойових дій, працівників Козятинської ЦРЛ, спортсменів, представників галузі культури.  

                 

                  

                  

                  

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                                               

                 

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація