На Козятинщині відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

«Запобігти, врятувати, допомогти» - саме під таким гаслом проходить нелегка, нерідко небезпечна служба тих, хто постійно стоїть на сторожі людських життів та суспільних цінностей.

17 вересня своє професійне свято відзначили працівники цивільного захисту.

Рятувальники Козятинщини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі району неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.

На урочистості, які відбулись в актовій залі районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області завітали представники районної влади - керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

- Рятувальник – не професія, це покликання. Ви - справжні герої наших днів, - зауважив у своїй вітальній промові Анатолій Колісний. - Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте покладені на вас завдання та щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію. Шановні рятівники, прийміть найщиріші побажання здоров’я і витримки, сил і наснаги у вашій нелегкій справі, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода і благополуччя панують у ваших родинах.

З вітальним словом до колег звернувся начальник районного сектору  районного відділу УДСНС України у Вінницькій області Дмитро Світлишин, який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян, подякував представникам влади за розуміння потреб служби та фінансову підтримку.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів у службовій діяльності, високу професійну майстерність та з нагоди Дня рятівника спільними Козятинської районної ради та райдержадміністрації, подарунками відзначено:

 - командира відділення ДПРЧ-11 м.Козятина старшого прапорщика служби цивільного захисту Кисарчука Олександра Сергійовича;

- командира відділення – водія ДПРЧ-11 м.Козятина старшого прапорщика служби цивільного захисту Побережника Юрія Володимировича;

- командира відділення – водія ДПРЧ-11 м.Козятина прапорщика служби цивільного захисту Сафонюка Олександра Вікторовича;

- пожежного-рятувальника ДПРЧ-11 м.Козятина сержанта служби цивільного захисту Іванюка Івана Миколайовича.

                

                

                

                

                

                                                  

                  

                

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація