На Козятинщині відбулись урочистості з нагоди відзначення 73-ої річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Велич свята Перемоги не згасає з плином літ. Щороку з почуттям глибокої шани ми йдемо до Меморіалів Слави, пам'ятників Невідомому Солдату, щоб віддати данину вдячності, низько вклонитися ратному подвигу захисників, вшанувати доблесть ветеранів, які власним життям подарували нам право вільно жити на своїй землі.

9 травня у м. Козятині відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 73-ої річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяв участь помічник голови районної ради Ігор Джус, представники райдержадміністрації, міської влади, громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції, громадськість, мешканці та гості району і міста.

Міськрайонна делегація здійснила покладання до пам’ятників героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому, пам’ятника визволителям «Танк», до погруддя І.Н.Бойка, що на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

День Перемоги завжди викликає безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.  Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, учасники мітингу схилили голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна. Усі, хто виступав перед присутніми висловили шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, за героїзм, патріотизм і мужність в боротьбі заради свободи нашої Батьківщини, а також побажали усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі.

Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

                                                       

                                                      

                                                      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація