На Козятинщині відбулись заходи до Дня працівників сільського господарства

В третю неділю листопада  в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

З покон віків Україну називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля. Крім того, це свято відзначають також працівники фермерських господарств, які забезпечують всю країну молоком та м'ясом.

Напередодні Дня працівників сільського господарства відбулись районні урочистості за участі голови районної ради Віктора Слободянюка та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського. На святкування були запрошені хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, всі, хто забезпечує розвиток сільського господарства району.

Вшановували   тих, хто, не покладаючи рук,  працює у полі,  чесною самовідданою працею  творить найдорожче – хліб. Хто  взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну,  примножувати її  славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Під час урочистої частини голова районної ради Віктор Слободянюк дав високу оцінку роботі агропромислового комплексу Козятинщини, праці кожного аграрія.

«Аграрії нашого краю люблять і добре дбають про землю, яка віддячує їм сторицею. Приємно, що в цій залі люди, які працюють на землі, вирощують хліб, розвивають тваринництво і все роблять для того, щоб сьогодні села жили і розквітали. Аграрний сектор завжди був пріоритетним для Козятинського району» – зазначив Віктор Миколайович.

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Козятинського району кращі трударі району були нагородженні грамотами Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради.

За дорученням народного депутата України Петра Юрчишина, приєдналась до привітань і його помічник – Лілія Крилова, яка вручила керівникам і кращим працівникам сільськогосподарських формувань Подяки за підписом народного депутата.

Привітав невтомних трударів голова профспілки працівників агропромислового комплексу району Микола Купчик, наголосивши, що відзначення Дня працівників сільського господарства – це  визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край, а також вручив Грамоти профспілки.

Гості та учасники свята прослухали гарний концерт за участі учасників художньої самодіяльності району, в якому свої таланти демонстрували аматорські колективи.

                     

                     

                     

                     

                     

                                                

                          

                   

                   

                   

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація