На Козятинщині відбулись заходи до Дня захисника України

У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва.
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують єднання поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів українці мріяли про незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.
Сьогодні кращі наші сини і дочки України пліч-о-пліч боронять рідну землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків та жінок, які стали на захист кордонів України.

11 жовтня біля пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» відбувся урочистий міськрайонний захід до Дня захисника України, участь в якому взяли представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, рідні та близькі загиблих захисників України, військовослужбовці, духовенство, представники трудових колективів, організацій та установ, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО».

Спільну молитву за загиблими провели представники духовенства.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк: «Сьогодні саме завдяки самовідданості наших захисників ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Шановні учасники АТО, військовослужбовці від імені голови районної ради, депутатського корпусу прийміть найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у всіх починаннях, щоб Пресвята Богородиця завжди охороняла вас».

Представники районної влади вручили учасникам АТО, військовослужбовцям, співробітникам Козятинського відділення поліції грамоти та грошові винагороди Вінницької обласної адміністрації, Вінницької обласної ради, Козятинської райдержадміністрації та Козятинської районної ради.

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація