На Козятинщині відбулось свято літа, дитинства та спорту

Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край. Як сьогодні виховаємо наших дітей, якими вони виростуть, таким і буде наше майбутнє, майбутнє країни.

В міськрайонних заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Міжнародного Олімпійського дня взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів, учні 20 шкіл району та міста, Козятинського училища, вихованці відділення «Інваспорту» та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 

Розпочався захід святковою ходою з центральної площі районного центру до стадіону «Локомотив», на чолі якої спортсмени несли Прапор України та Олімпійський прапор, а ветерани спорту Леонід Трончук та Володимир Шульга - смолоскип, як символ Олімпійського руху.

Після виконання Гімну, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять зазагиблими воїнами та мирними жителями України.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, який побажав юним спортсменам мирного неба над головою, наснаги, оптимізму, впевненості у власних сил та цікавого літнього відпочинку.

Здійснення мрій, успішних стартів, віри в свої можливості, щасливого майбутнього бажали дітям голова райдержадміністрації Олег Оркуша, ініціатор та організатор турніру «Кубок юних олімпійців» Ігор Кусь, начальник відділу освіти Аліна Діденко.

В рамках заходу відбулись забіги між вихованцями дитячих садочків на дистанції 100 м., учнями 2-5 класів – 200 м., учнями 6-8 та 9-11 класів – 300 м., ветеранами спорту – 400 м, а також відбулись змагання з стрітболу, пляжного волейболу та турніру з футболу.

Всі команди отримали солодкі подарунки, учасникам «Олімпійського пробігу» вручено грамоти, переможцям - медалі. 6 команд взяли участь у міськрайонних змаганнях із стрітболу, 13– із волейболу пляжного.В них перемогли вихованці міської ДЮСШ.

У фінальних змаганнях з футболу «Кубок юних олімпійців» змагались 21 юнацьких та 6 дівочих команд. Переможцям та призерам турніру від сектору молоді та спорту райдержадміністрації вручено кубки та грамоти, а кращі гравці отримали статуетки за перемогу в номінаціях «Кращий воротар», «Кращий нападаючий» та «Кращий гравець». 
Першість серед дівочих команд здобули футболістки Дубовомахаринецького ЗНВК, на другому місці – Переможнянського ЗНВК, на третьому – Йосипівського ЗНВК. Серед молодшої групи тріумфували учні Переможнянського ЗНВК, друге місце у Самгородоцького ЗНВК, третє місце посіли футболісти Козятинської СЗШ №9.
У середній групі учасників на найвищу сходинку пєдесталу піднялись футболісти Самгородоцького ЗНВК, срібло у футболістів Вернигородоцького ЗНВК, бронза – Козятинського ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
У цікавій боротьбі проходили змагання у старшій групі. Майже всі ключові поєдинки завершувались внічию і тільки серії пенальті вирішували долю футбольного поєдинку. Перемогу здобули учні Козятинського ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», друге місце у Йосипівського ЗНВК, на третьому –Козятинське училище залізничного транспорту.

Відзначення Міжнародного Дня захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                        

                                                       

                                                       

                                                       

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація