На Козятинщині відзначили 154-у річницю з Дня народження Михайла Грушевського

29 вересня виповнилось 154 роки з Дня народження Михайла Грушевського. Він був професором історії, організатором української науки, публіцистом, головою Центральної Ради (1917-1918), академіком. Політичний і державний діяч, який відіграв провідну роль у творенні української незалежної держави. Вчений, який подарував своєму народові історію, без чого неможливо усвідомити себе як націю. 

Голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, керівники комунальних установ та підприємств приїхали до с. Сестринівка аби вшанувати пам’ять видатної особистості М.Грушевського та разом з сільським головою Анатолієм Левчуком, учнями Сестринівського ЗНВК поклали квіти до пам’ятника М.Грушевському, розташованому біля школи.

Творча спадщина Михайла Сергійовича нараховує близько двох тисяч праць з історії, історіографії, соціології, літератури, етнографії, археології, фольклору. Він показав, що еволюція людства, попри всі складнощі, має тенденцію до встановлення справедливого демократичного ладу. Очоливши Центральну Раду, він був глибоко переконаний, що нова українська державність має базуватися на принципах демократії і закону. Своєю працею М. Грушевський закладав міцні підвалини української державності. Саме Грушевський вписав українців в історію, за його пропозицією гербом УНР було затверджено тризуб.

        

        

         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація