На Козятинщині відзначили День фізичної культури і спорту

13 вересня відбулися районні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту за участю помічника голови районної ради Ігоря Джуса, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Булавского, завідувача сектору молоді та спорту РДА Валерія Швеця, спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі спорту, ветеранів та шанувальників фізкультурно-спортивного руху, сільських голів.
Традиційно святковий захід розпочався зі спортивного Гімну Козятинщини.
У вітальному слові помічник голови районної ради Ігор Джус зазначив, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Звернувся зі словами шани і поваги до усіх, хто приймає участь у розбудові нашого району, сприяє розвитку і популяризації спорту. Побажав міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.
Заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський з нагоди свята побажав спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу Козятинщини, нових рекордів, родинного та сімейного затишку та тепла, а також бути гідним прикладом для юних жителів нашого району.
Кращих фахівців та спортсменів галузі, голів територіальних громад, інструкторів з фізичної культури було нагороджено Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Довідково:
У Козятинському районі налічується 24 спортивні зали, майданчик зі штучним покриттям, 12 футбольних полів, 85 майданчиків для ігрових видів спорту, 52 дитячі ігрові майданчики та із нестандартним тренажерним обладнанням, 3 стрілецькі тири. На цих спортивних об’єктах працюють 8 тренерів, 43 вчителі фізкультури, 7 інструкторів з фізичної культури, громадські активісти. У районній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» займаються понад 400 учнів.
На виконання завдань програми розвитку фізичної культури і спорту в районі проведені 27-і районні сільські спортивні ігри, 72-а Спартакіада школярів, турніри з волейболу, футболу та шахів серед ветеранів.

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація