На Козятинщині відзначили День фізичної культури і спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України. Напередодні професійного свята урочисто вшанували кращих спортсменів та  фахівців галузі району.

За доброю традицією святкування розпочалось із виконання спортивного гімну Козятинщини.

На заході побував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, який у своєму вітальному слові зазначив, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, подякував спортсменам, тренерам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту, вчителям і викладачам фізичної культури, ветеранам спортивного руху за їх внесок в розвиток спортивної слави району та привітав усіх із святом.

Зі словами вітання перед присутніми виступили керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк та завідувач сектору молоді та спорту РДА Валерій Швець, які побажали наполегливості, наснаги та перемог усім, хто присвятив своє життя великій справі популяризації та розвитку фізичної культури і спорту Козятинщини.

Кращих фахівців та спортсменів галузі, голів територіальних громад, інструкторів з фізичної культури було нагороджено Грамотами районної ради та райдержадміністрації, Подяками Вінницької обласної територіальної організації спортивного товариства «Колос», Грамотами сектору молоді та спорту райдержадміністрації, вручено подарунки та календарі на 2019 рік із пам’ятними моментами зі спортивного життя району.

Чудове музичне вітання винуватцям свята подарували тріо «Restart» Самгородоцької дитячої музичної школи.

 

Довідково:На виконання завдань програми розвитку фізичної культури і спорту в Козятинському районі налічується 24 спортивні зали, майданчики зі штучним покриттям, 12 футбольних полів, 85 майданчиків для ігрових видів спорту, 52 дитячі ігрові майданчики та із нестандартними тренажерними обладнаннями, стрілецькі тири. На цих спортивних об’єктах працюють 8 тренерів, 43 учителі фізичної культури, 7 інструкторів, громадські активісти. У районні дитячій юнацькій спортивній школі «Колос» займається 440 учнів. В рамках спортивно-масових заходів в районі проведені XXI районні сільські спортивні ігри, 71-ша спартакіада школярів, турніри з волейболу, футболу та шахів серед ветеранів.

                      

                 

                 

                 

                 

                

               

               

               

       

            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація