На Козятинщині відзначили День Конституції та День державного службовця

27 червня на Козятинщині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України та та 100-річчя запровадження державної служби в Україні.

Жителів району, очільників територіальних громад, колективи підприємств, установ, організацій зі святами привітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

- 28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства, - зауважив Анатолій Задорожнюк та побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту і затишку в родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці, миру, добра та злагоди.

Але, яка ж держава без тих, хто сумлінно працює на її благо і ім’я їм - державні службовці, котрі щороку відзначають своє професійне свято 23 червня. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці виступає ланкою, що поєднує владу і народ. Тож в ході заходу слова подяки звучали для усіх державних службовців, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку району, а також побажання, щоб їх дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру людей.

Під час урочистостей кращих державних службовців району та представників органів місцевого самоврядування було нагороджено Почесними грамотами обласної Ради та адміністрації, Грамотами райдержадміністрації та районної ради, вручено подарунки та квіти.

Святкового настрою присутнім у залі додали чудові виступи талантів Козятинщини.

                             

                             

                             

                            

                           

                           

                           

                               

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація