На Козятинщині вшанували героїчний подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної вдячності Україна віддає данину поваги ветеранам антинацистського опору – колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.

Сьогодні на Козятинщині було вшановано пам’ять учасників партизанського руху часів Другої світової війни покладанням квітів та вінків до пам’ятника членам підпільної групи «Залізничник» Г. М. Кондрацькому та І. І. Сербіну, а також до пам’ятника, встановленого на місці масових розстрілів бійців Червоної Армії та військово-морського флоту, партизанів, мирних жителів в Талимонівському Яру, в якому, згідно історичних даних, поховано близько 9 тис. людей із 6 районів.

У меморіальному заході взяли участь заступник голови районної ради Антолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, члени районної та міської ветеранських організацій, громадськість.

Світлу пам’ять про загиблих ветеранів, воїнів-визволителів, партизанів-підпільників, усіх жертв війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої Світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Перемоги над нацистами та їх союзниками. Партизанський рух став всенародною боротьбою проти нацистських окупантів, справжнім другим фронтом на допомогу армії.Нині, відзначаючи День партизанської слави, ми віддаємо шану тим, хто під час окупації не скорився, став на шлях збройної боротьби з жорстоким ворогом. Від усієї душі зичимо колишнім партизанам та підпільникам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя! Для всіх ваших нащадків залишатиметься завжди яскравим прикладом ваше почуття обов’язку, віра у перемогу та відданість Батьківщині.

                     

                     

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація