На Козятинщині вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

14 грудня в Україні відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Катастрофа на ЧАЕС сколихнула світ  не лише своєю величезною руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першими зіткнувся з її страшними наслідками.Ризикуючи здоров’ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в саме Чорнобильське пекло. Серед них – наші земляки.

Сьогодні на Козятинщині відбулись заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації та міської влади, голови районної та міської ГО «Союз Чорнобиль Україна».

 «Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які рятуючи перш за все українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи» – відзначив у своєму виступі заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та закликав учасників ліквідації аварії розповідати молодому поколінню про страшну катастрофу з метою попередження помилок минулого.

В ході урочистостей ліквідаторам вручені Почесні Грамоти обласної Ради та адміністрації.

 Грамоту районної ради та подарунки отримали учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-ї та 2-ї категорій: Василь Фурман, Віктор Драмарецький, Василь Кочубейник.

По завершенню зібрання відбулося покладання вінків та квітів допам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії за участі представників влади та громадськості.

                                            

                                            

                                            

                                                           

                                            

                                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація