На Козятинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків жахливої техногенної аварії. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням усьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі. Роки минають, але чорнобильська трагедія для нашого народу і до цього часу лишається невигойною раною.

14 грудня в приміщенні райдержадміністрації відбулись міськрайонні заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь ліквідатори та представники влади.

До присутніх звернувся заступник голови  районної ради Анатолій Задорожнюк, висловив вдячність усім ліквідаторам за їхній героїзм та самовідданість: «Ціною власного здоров'я без вагань та роздумів ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Ви здійснили подвиг, адже не відступили перед атомною небезпекою. Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи! ».

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих учасників ліквідації наслідків аварії.

Подякував ліквідаторам за сміливість та відвагу заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

 За  проявлену мужність, героїзм і самовідданість  та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  посадовці вручили ліквідаторам Грамоти та Подяки Козятинської райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки та грошові винагороди.

До присутніх звернулись голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, голови районної та міської ГО «Союз Чорнобиль Україна» Юрій Городченко та Дмитро Ганчик.

По завершенню зібрання відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії за участі представників влади та громадськості.

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація