На Козятинщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У ці лютневі дні Україна відзначає четверті роковини кривавих подій на Майдані Незалежності у Києві, коли в ім’я людської гідності і свободи пролилася кров молодих патріотів України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Більшість людей, які майже три місяці стояли пліч-о-пліч на Майдані, були готові принести в жертву все, що в них є – час, здоров’я, кар’єру, гроші і навіть життя. Неможливо пояснити силу духу і силу віри в перемогу патріотів України, які йдуть з дерев’яними щитами та палками на озброєний спецназ. І все це заради волі, справедливості, кращого майбутнього для нас, наших дітей та усіх наступних поколінь.

Вчора, 20 лютого, Козятинщина разом з усією Україною вшановувала пам’ять загиблих під час трагічних подій на Майдані, які сколихнули увсесь світ. До Дня Героїв Небесної Сотні в міському будинку культури відбувся концерт-реквієм.

Участь у заході взяли представники районної та міської влади, небайдужа громадськість, учнівська молодь, представники ЗМІ. 

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до імпровізованого пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні під звуки пісні «Пливе кача по Тисині» присутні вшанували тих, чия громадянська позиція та самовідданість, сила духу і стійкість змінили хід історії нашої держави.

За упокоєння загиблих душ борців за волю України молебень відправив настоятель Храму Святого Пророка Іллі УПЦ КП, Благочинний Козятинського району, протоієрей Роман Масира.

– Воїни Світла повстали проти насилля, несправедливості та наруги над своєю Батьківщиною, - зазначив заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. - Кожен з них здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради оновлення України.  Пам'ять про загиблих Героїв Небесної сотні житиме вічно в наших серцях. Ми маємо докласти усіх зусиль, щоби побудувати ту країну, про яку вони мріяли.

 Захід продовжився тематичним виступом студії військово-патріотичної пісні «Воїн» з програмою гурту «Аскер» під назвою «Не стріляй!».

                                                   

                                                   

                                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація